Mišel' Tomas
Audio uroky nimec'koji movy

Oberit' potribnyj urok i klacnit' na Sluchaty.
Vidhuky ...

Am Sonntag, 10. März 2019 Jemand sagte:
У вівторок 26 лютого 2019 бути
Am Montag, 10. Februar 2020 Наталі sagte:
Це супер уроки
Am Freitag, 10. April 2020 Jemand fragte:
що за шрифт?
Am Montag, 27. April 2020 Jemand sagte:
Дуже подобаються уроки. Шкода шо мало...
Am Dienstag, 28. April 2020 Viktor sagte:
Уроки додаються повільно через брак часу і надто низьку зацікавленість, особливо у лекціях після десятої. Для прикладу за останні два тижні лекції 17 та 18 переглядалися відвідувачами тільки 4 рази, що є приблизно у двадцять разів менше ніж лекції 1, 2, 3 та 4.
Am Mittwoch, 17. März 2021 Mona Liza sagte:
без тих двох учнів уроки будуть набагато кращі
Am Donnerstag, 18. März 2021 Viktor sagte:
Ті двоє учнів є насамперед для того, аби ті, що слухають лекції, добре усвідомлювали, що іншим людям так само важко вчити мову, як їм. Бо люди часто думають, що тільки їм важко вивчити мову, а всім іншим вона падає з неба.
Am Montag, 10. Januar(Jänner) 2022 Anatoliy sagte:
" Jemand sagte: Дуже подобаються уроки. Шкода шо мало... " - Не здається, що мало. Навпаки, достатньо для того, щоб вивчити німецьку мову, тобто розуміти на слух, читати та писати. Велика подяка авторові - з моєї точки зору, це найкращий український сайт для вивчення німецької мови.
Am Montag, 10. Januar(Jänner) 2022 Viktor fragte:
Дякую за відгук. Після того, як опануєте цим курсом, завантажуйте німецькомовні фільми і реґулярно їх дивіться. Багато з них вже будуть Вам вельми зрозумілими. Фільм це реальна мова. З переглядом кожного Ваша німецька ставатиме кращою.
Am Samstag, 30. Juli 2022 Ігор fragte:
Добрий день. Щиро дякую за цей гарний курс німецької мови. Скажіть, чи є можливість скачувати аудіо лекції, щоб слухати їх не сидячи за комп'ютером?
Am Samstag, 30. Juli 2022 Viktor fragte:
Вітання, Ігорю. Можливості місцевого завантажування ці уроки не мають, бо вони не є повними файлами, а натомість йдуть по мережі у постійнмоу потоці закім Ви слухаєте урок, подібно, як транслюються радіо або теле проґрами прямого ефіру. Якщо Вам потрібно мати урок, як цілий звуковий файл і слухати його місцево, без мережі, то єдиним шляхом для цього є прослухати урок і одночасно його записати якоюсь проґрамою, яка може писати звук пристрою, зберегти файл і потім слухати.

      ... ... vaš vidhuk: