Курс німецької мови від Інґи Павлової


Inspiration

Доброго дня!Німецькою мовою розмовляють близько 75 мільйонів людей в Німеччині та ще 20 мільйонів людей у всьому світі вважають цю мову рідною.

Як одна з основних світових мов, німецька була мовою публікацій в багатьох областях науки. Німеччина також має багату літературу, яка датується ще з середньовіччя і до наших часів.

У наш час німецька мова - це мова можливостей. Кожна людина, яка володіє англійською мовою, має намагатись володіти німецькою мовою на такому ж самому на рівні.

Треба також відмітити, що багато з німецькомовних країн, таких як Австрія і Швейцарія, можуть похвалитися екзотичними пейзажами та історичними містами і знання мови допоможе у відвідуванні цих країн.

Не дуже багато країн пропонують безкоштовне навчання для іноземців, і Німеччина одна із них, де безкоштовно можна навчатися по програмі бакалавріату і магістратури.

Як ви вже зрозуміли, я хочу наголосити на тому, що знання іноземної мови безцінне і надає багато плюсів у будь-якій сфері стосовно власного розвитку і можливостей. Мені би дуже хотілося звернути Вашу увагу на цю мову.

Мене звати Інґа Павлова. Я сама з України, місто Київ, а зараз проживаю у Польщі, у місті Краків. Хочу також наголосити на тому, що тут дуже цінують знання німецької і пропонують великі можливості для кар'єрного розвитку у цій чудовій країні та в інших європейських країнах.

Сама я вивчала мову в Україні, Австрії та у Німеччині і вирішила за прикладом багатьох е-курсів, створити свій. Поштовхом для мене був безкоштовний е-курс польської мови для українців, який я пройшла перед переїздом до Польщі і який дуже мені допоміг при адаптації тут.

Я хочу додати ще лінки, де Ви знайдете багато інформації по теле-аудіопрограмах на німецькій мові, а також багато лексики для її вивчення і розширення свого мовного запасу. Так, як у своїх уроках я більше показую структуру мови і її граматичні особливості.


Viel Spass beim Lernen !

http://www.dw.com/en/more-dw/online/s-30603
http://www.dw.com/en/more-dw/radio/s-30604
http://www.party-megahits.de/deutsche-musik/
http://www.songtexte.com/
http://www.learn-german-online.net/learning-german-resouces/kino.htm
http://www.fremdsprachen-lernen.net/filme-und-dvds/
http://www.dict.cc/englisch-deutsch/vocabulary.html
http://www.dw.com/en/more-dw/online/s-30603

Arbeitsblätter – Вправи :
http://www.schubert-verlag.de/aufgaben/arbeitsblaetter_a1_z/a1_arbeitsblaetter_index_z.htm
http://www.cornelsen.de/pluspunkt_deutsch/1.c.2838854.de
https://de.islcollective.com/
http://www.dw.com/en/more-dw/online/s-30603

Дуже гарний серіал для початківців:
https://www.youtube.com/watch?v=yhP3OT2hxAE