На головну

23.09.2015 - 09:18

Жінка виграла справу по кастовій дискримінації

?????? ???????? ?????? ?????? ????????? ?????
Жінка, яку з Індії наймили на роботу, як наймичку для сім'ї, що мешкає у СК, за 11 пенс за годину, виграла судову справу і отримала компенсацію у розмірі 184 тисячі фунтів.

Пермила Тиркей, 39 років, зазнавала дискримінації через те, що, за словами її адвокатів, належала до нижчої касти (індуські класи). Адвокати описують цю справу, як першу успішну справу у СК на кастовому ґрунті.

Пані Тиркей працювала по 18 годин щоденно, 7 днів щотижня. Вона працювала на Пуджа та Еджей Гандок у місті Милтон Кінз упродовж чотирьох з половиною років. Вона спала на найпростішому поролоновому матраці на підлозі. Їй заборонялось ходити до церкви. Її паспорт було конфісковано господарями, коли вона в'їхала в країну і потім вона його більше ніколи не бачила. Їй не дозволялось телефонувати до своєї родини. Весь одяг, який вона носила вже був поношений. Вона прибирала, готувала та доглядала за дітьми.

За словами адвоката, Трибунал Зайнятості розглядав касту, як один з аспектів расизму. Касти є ієрархічним поділом, який глибоко вкорінений у індуському суспільстві і базується на заможності, рангові та професії. Адвокат також каже, що з жінкою обходились по-рабськи саме через її успадковану касту. Трибунал визнав її умови, як такі, що порушують елементарну людську гідність.


джерело: http://www.bbc.co.uk/news/uk-34330986