Загадка: Пограбування банку у місті Леон

Кілька місяців тому у французькому місті Леон злодії пограбували банк, сіли у легкову машину і зникли. Після тривалих пошуків поліції такі не вдалося знайти злодіїв і тоді вони вирішили дати оголошення у місцеву газету про те чи хтось щось чув чи бачив.

Через рівно два дні, один з водіїв, коли сідав у свою машину, що була припаркована біля тротуару, у дзеркалі побачив легківку, яка за всіма параметрами відповідала тим, що були надруковані у газеті. Тоді він швиденько записав номер машини і аби не гаяти часу, водій поїхав прямо у поліцію і повідомив їм про те, що бачив машину, яку вони шукають і дав їм номер машини І8UA0I.

Поліція, після п'яти днів натхненних пошуків, так і не змогла знайти машину, номер якої їм дав водій, але замість того вони затримали чотири машини, чиї номери були дуже подібні.

Коли свідомий водій знову прийшов у поліцію довідатись про те, чи знайшли вони вже ту машину, то йому сказали, що машини з точним номером, який він їм дав вони не змогли знайти, але затримали чотири машини з номерами, які були дуже подібними. Йому показали ці чотири машини, які мали номери: І8UA8І, І8AUІ0, І0AU8І та І8AU0І.

Коли водій побачив всі ці машини, він трохи подумав і потім вигукнув: "Я знаю, що ця машина тут.".

Як водій про це здогадався?


відповідь